Wczytuję...

Zasady współpracy
najważniejsze informacje o współpracy z firmą Ledapol

Zasady współpracy

jak składać zamówienia

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Pragniemy przedstawić Państwu zasady współpracy z naszą firmą.

Firma Ledapol posiada duże doświadczenie w kwestii współpracowania zarówno z dużymi jak i mniejszymi firmami.

Aby nawiązać współpracę z firmą Ledapol należy przesłać nam zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON, zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej oraz decyzję w sprawie nadania numeru NIP.

Po tym wysyłamy naszym klientom pełną ofertę w postaci katalogów oraz cenników hurtowych. Dodatkowo dołączamy płytę DVD jeśli klient prowadzi stronę WWW. Płyta zawiera zdjęcia z katalogów, cenniki w formacie excel oraz elektroniczną wersję naszych katalogów. Wraz z wysyłaniem materiałów zdjęciowych musimy wystosować pozwolenie na używanie materiałów zdjęciowych, zatem niezbędne jest aby podano nam adres strony WWW pod który dane pozwolenie zostanie udzielone.

Oprócz standardowej oferty istnieje także możliwość stworzenia kolekcji wyjątkowej na wyłączność Państwa firmy, aby uniknąć konkurowania w kwestii cen. W takim przypadku produkujemy dane rzeczy zgodnie z państwa sugestiami bądź dokonujemy adaptacji naszych wzorów dając jednocześnie wyłączność na te wyroby do czasu kupowania ich przez państwa. W takim przypadku istnieje możliwość zastosowania Państwa firmy na opakowaniach.

Dane zawarte w zamówieniach

Aby uniknąć pomyłek i rozbieżności, zamówienia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej pocztą elektroniczną na adres ledapol@ledapol.pl.

Zamówienie powinno zawierać:

  • Numer produktu
  • Informację o ilościach
  • Rozmiar i kolor

Po otrzymaniu zamówienia, firma Ledapol ustala termin jego realizacji. W przypadku ewentualnej zmiany terminu realizacji zamówienia, zamawiający zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany. Terminy realizacji ustalamy tak aby odbiorca dysponował pełnym asortymentem w jak najkrótszym czasie.

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich takich jak np. UPS czy DHL. Na wyraźnie Państwa życzenie istnieje możliwość zrealizowania wysyłki inną firmą spedycyjną na koszt odbiorcy.

Wszystkie produkty są zgodne z normami europejskimi dotyczącymi szkodliwości dla zdrowia.
Ledapol jak co roku będzie uczestniczył w Targach Venus w Berlinie oraz eroFame w Hanowerze, a więc będzie okazja aby udzielić Państwu bardziej wyczerpujących odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę i sprostać Państwa oczekiwaniom.

Rabaty dla klientów

Wysokość rabatów jest zależna od wielkości zamówienia i frekwencji składanych zamówień.