Wczytuję...

Produkcja
odzież BDSM & FETISH

Produkcja

jak powstają nasze produkty

Firma została założona w 1990 roku przez Dariusza Krawczyka w przypływie twórczej myśli, która z czasem miała odbić się głębokim echem w intymnej sferze życia tysięcy ludzi na całym świecie. Małych rozmiarów produkcja charakteryzowała się solidnością wykonania i najwyższą jakością surowca.

Z czasem oryginalność i charakter firmy przykuły uwage takich marek jak Beate Uhse, Orion czy Scala dając nowe możliwości zarówno rozwoju jak i handlu.

Z powodu rosnących oczekiwań naszych kontrahentów oraz klientów zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty handlowej o kolekcje obuwia erotycznego oraz mebli - dla najbardziej wymagających odbiorców.

Błyskawicznie podejmujemy decyzje

Ledapol jest własnością prywatną, co pozwala na podejmowanie szybkich i bezpośrednich decyzji

Jedynym właścicielem Ledapolu do dnia dzisiejszego pozostaje Dariusz Krawczyk, co sprawia, ze wszystkie decyzje dotyczące nowych wyzwań, propozycji handlowych i inwestycji mogą zostać podjęte w bardzo krótkim czasie, z korzyscią dla obu stron.

Ze względu na ogrom pracy związany z produkcją, wysyłkami towaru i ogólnym zarządzaniem firmy, Ledapol na każdym stanowisku pracy począwszy od sekretariatu, poprzez księgowość i kierowanie produkcją, a na kadrze zarządzającej koncząc zatrudnia wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników.

Dla uproszczenia wszystkich procedur magazynowo-produkcyjno-kadrowych wdrożyliśmy w całej firmie najnowocześniejsze systemy informatyczne.

Jakość materiałów wsparta jest nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, co sprzyja innowacyjnym rozwiązaniom w szyciu. Ponadto własne atelier pozwala naszym projektantom tworzyć niepowtarzalne wzornictwo i wyznaczać nowe ścieżki w świecie erotyki.

Jakość i bezpieczeństwo

Ledapol przykłada najwyższą wagę do jakości wykonania oraz doboru materiałów

Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i surowce, a wszystkie metalowe częsci składowe nie zawierają niklu ani chromu oraz nie szkodzą zdrowiu, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami i atestami.